Stajnia Treningowa SZINUK 
tel: 602-372-880, 696-660-397, e-mail: st.szinuk@gmail.com
Materiał filmowy i fotograficzny zamieszczony na stronie nie może być wykorzystywany i przetwarzany przez osoby trzecie.
© SZINUK 2016

DLA JEŹDŹCÓW

Nauka jazdy
Celem pierwszego etapu nauki jest jazda w równowadze w stępie, kłusie i galopie oraz takie umiejętności jak prawidłowe wyjeżdżanie łuków i wolt, zwrot na przodzie, sidepass, jazda przez drągi. Zależy nam na zrozumieniu już u podstaw nauki psychiki koni, sposobu w jaki się z nimi komunikujemy oraz mechanizmów biomechanicznych, na których oparta jest bezpieczna i skuteczna jazda konna. W kolejnych etapach nauki proponujemy wyjazdy w teren, po pięknych okolicznych lasach, rajdy konne w bliższej i dalszej okolicy oraz zaawansowane treningi ujeżdżeniowe.

Specjalizujemy się w treningach osób dorosłych oraz młodzieży.

Nauka pracy z ziemi
Zajęcia stanowiące doskonałe uzupełnienie nauki jazdy konnej. Poprzez pracę na roundpenie, obserwację interakcji pomiędzy końmi oraz pomiędzy koniem a człowiekiem, każdy jeździec, zarówno doświadczony, jak i początkujący, zyska lepsze zrozumienie końskiego sposobu myślenia, a tym samym skuteczniejsze z nim porozumienie.

Rajdy konne
Osoby już jeżdżące zapraszamy do udziału w jedno i kilkudniowych rajdach konnych, które organizujemy zarówno w najbliższej okolicy, którą stanowią nasze urocze lasy strzembowskie, jak i w innych rejonach Polski lub w wysokich górach Kaukazu. W przypadku rajdów po Polsce można dosiąść jednego z naszych doświadczonych koni lub dołączyć do grupy ze swoim koniem. Szczegółowa oferta w zakresie zaplanowanych rajdów będzie się pojawiać w dziale „Aktualności”. Zachęcamy również do kontaktu, jeśli macie Państwo pomysł na wyjazd, a potrzebujecie wsparcia w jego realizacji. 

Powrót do strony głównej