Stajnia Treningowa SZINUK 
tel: 602-372-880, 696-660-397, e-mail: st.szinuk@gmail.com
Materiał filmowy i fotograficzny zamieszczony na stronie nie może być wykorzystywany i przetwarzany przez osoby trzecie.
© SZINUK 2016

O KONIACH

powrót do strony "O NAS"

BABCIA BASIA

Nasza kochana emerytka, lat około 40. Klaczka zimnokrwista. Przeurocza, przytulaśna, lubi wychodzić na spacery na trawę, a czasem nawet pogonić jakiegoś końskiego młodzieńca.

KARAMBOL

Mimo groźnej nazwy Karambol to uosobienie zrównoważenia i spokoju. Mimo że bynajmniej nie jest kucykiem doskonale sprawdza się jako wierzchowiec dla dzieciaków, a rzesze początkujących jeźdźców zawdzięczają mu swoje pierwsze kroki w siodle, na ujeżdżalni i w terenie.

OSCAR BE AECH

 

Piękny, czekoladowy wałaszek po ogierze American Quarter Horse, ur. w 2006 r., ze wszystkimi cechami typowymi dla tej rasy. Zwinny, szybki i zwrotny, nastawiony za współpracę z człowiekiem. Bardzo lubi wypady w teren.

HRABAL

Wałach rasy małopolskiej, ur. w 1998 r. Chwytający za oko, niezwykle zrównoważony, doskonały nauczyciel. Lubi popisywać się elementami tresury. Niektórzy mawiają wręcz, że „jazda na Hrabalu to zaszczyt” :)

CZABOR

Syn Cyganki, tzw. kinder niespodzianka. Poprzedni właściciel Cyganki, nie wiedząc, że była w ciąży został pewnego poranka zaskoczony obecnością Czabora. Konik niezwykłej, chwytającej za oko maści - bułany tarant. Ile łat, tyle pomysłów na minutę, bardzo ciekawski i wesoły. 

MALOWANY

Czysta krew arabska w niedużym, ale napakowanym mięśniami ciele. Ambitny i wrażliwy, o ogromnych umiejętnościach. A przy tym świetny kumpel i kompan wielu włóczęg w terenie.

ZIEMOWIT

Nasza gwiazda, ogier arabski, koń renesansu: doskonale ujeżdżony, wyrozumiały, absolutnie zrównoważony i nieustraszony. Wejdzie za swoją panią bez wahania w ogień, a potem cierpliwie nauczy początkującego sztuki jeździeckiej.

CYGANKA

Bułana piękność z uroczą grzywą opadającą na mądre oczy i welonem gęstego ogona. Wdzięk i spokój w jednym – po prostu nasza księżniczka.

Powrót do strony głównej